Skip to Content

Speciale doelgroepen

Zwemmen voor iedereen!

Voor mindervaliden (MiVa) en mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) hebben wij speciale zwemuren.

MiVa
MiVa zwemmen betekent relaxen voor iedereen met een lichamelijke of geestelijke beperking die wel zelfstandig kan zwemmen. In water van 32 graden kun je heerlijk ontspannen en blijven spieren en gewrichten soepel. Uiteraard is er altijd een medewerker aanwezig om toezicht te houden en om een helpende hand te bieden.

NAH
NAH-zwemmen is therapeutisch zwemmen voor mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH). Zwemmen is voor deze mensen zeer geschikt voor het verbeteren en onderhouden van motoriek en evenwicht. Daarnaast is deze vorm van lichaamsbeweging een mooie manier om de gehele conditie te verbeteren, of in goede conditie te houden. Naast dat zwemmen goed voor je is, is het ook een gezellige groepsactiviteit. Onder leiding van een instructeur worden oefeningen gegeven in het warme instructiebad (32 graden). NAH-zwemmen vindt plaats in ondiep water en is daarom ook geschikt voor de niet-geoefende zwemmer en mensen die slecht ter been zijn.

Een voorwaarde om aan het NAH-zwemmen deel te nemen is dat je je zelfstandig kan aan- en uitkleden. Wanneer je hierbij hulp nodig heeft, dien je hiervoor zelf iemand mee te nemen.

Kosten

De kosten voor speciale doelgroepen in 2026 zijn €6,10 en een 12 badenkaart is €61,00

Koop je tickets

Mail me terug

Heb je een vraag of opmerking? We horen het graag van je

Naar de contactpagina