Het peuterbad van Zwembad Dijnselburg wordt vernieuwd.
Het peuterbad krijgt een nieuwe glijbaan, watertafel en watersproeier voor de kleintjes.
Deze vernieuwing wordt mede mogelijk gemaakt door de gemeente Zeist.
10 en 11 juni: Werkzaamheden in het peuterbad
Op 10 en 11 juni gaan we aan de slag met de sloop- en bouwwerkzaamheden in het peuterbad. Deze hoek is die dagen daarom gesloten.
Leeglopen, slopen en opbouwen
Woensdag 10 juni laten we peuterbad leeglopen en halen we de stenen vis eruit. Donderdag 11 juni plaatsen we de nieuwe glijbaan, watertafel en watersproeier.
Zodra alles goed staat en al het bouwmateriaal is opgeruimd, laten we het bad weer vollopen en testen we de nieuwe elementen. Daarna bereiden we ons verder voor op de feestelijke opening van het vernieuwde peuterbad.
Feestelijke opening op 12 juni
Vrijdag 12 juni om 10.00u organiseren we een feestelijke opening van het vernieuwde peuterbad. Kinderburgemeester Ava Latul zal het peuterbad officieel openen. Dat vieren we met limo, koffie, thee en taart.
Na de opening kan iedereen veel plezier beleven in het vernieuwde peuterbad.
Peuters, kleuters en hun begeleiders in het bijzonder.
Vier je de opening gezellig met ons mee? Wees van harte welkom!