Skip to Content

Zwembad De Houtvaart

Adres:

Piet Heinstraat 12, 2014 AR Haarlem |  Bekijk op Google maps

Afmeting:

image description
50 meterbad

Sportmogelijkheden

  • Waterpolo
  • Wedstrijdzwemmen
  • Duiken
  • Verenigingzwemmen

Zwembad De Houtvaart is een monumentaal openluchtzwembad in Haarlem. De Houtvaart is gebouwd in 1927 en sinds 1999 een rijksmonument en tevens het enige openluchtzwembad in Haarlem.

De Houtvaart bestaat uit één groot 50 meter bad. Tevens is er een horecaruimte aanwezig.

Mocht je het zwembad willen huren voor iets anders dan hierboven aangegeven, neem dan contact op met het zwembad.

Vrienden van de Houtvaart

Het voortbestaan van De Houtvaart is mede te danken aan Verenigingen Vrienden van de Houtvaart. Zij zijn een groep vrijwilligers die zich inzetten om het enige openluchtzwembad van Haarlem in stand te houden.

Huuraanvraag

Algemene gebruikersvoorwaarden en tarieven

Voor de huur van sportlocaties zijn de “Algemene gebruikersvoorwaarden voor binnensportaccommodaties, multifunctionele accommodaties, zwembaden en incidentele verhuur sportvelden van SRO” van toepassing, waarin een beperking van aansprakelijkheid en forumkeuze is opgenomen.

uurtarief excl. BTW
uurtarief incl. BTW
BTW
Commercieel (heel bad)
uurtarief excl. BTW € 372,84
uurtarief incl. BTW € 406,40
9%
Onderwijs (heel bad)
uurtarief excl. BTW € 156,79
uurtarief incl. BTW € 170,90
9%
Particulier (heel bad)
uurtarief excl. BTW € 208,72
uurtarief incl. BTW € 227,50
9%
Particulier (één baan)
uurtarief excl. BTW € 28,99
uurtarief incl. BTW € 31,60
9%

Contact

Heb je een vraag of opmerking? We horen het graag van je.

Neem contact op