Hallo! Mijn naam is Sebastiaan van Duijn en sinds 2022 ben ik actief als buurtsportcoach voor jongeren en senioren in Huizen. Mijn missie? Mensen met elkaar verbinden en in beweging brengen!
Voor jongeren werk ik samen met jongerencentrum Connect om sportactiviteiten toegankelijk te maken voor alle jongeren in Huizen. Sport is een krachtig middel om elkaar te ontmoeten en nieuwe connecties te leggen. Door samen te bewegen, leren jongeren van verschillende scholen elkaar kennen en ontstaan mooie vriendschappen.
Ook senioren kunnen in Huizen volop meedoen aan sport- en beweegactiviteiten. Afgelopen zomer startten we met laagdrempelige activiteiten zoals jeu de boules, zwemmen en vogels spotten. De enthousiaste reacties motiveerden ons om dit jaar rond nog meer te organiseren, zodat senioren actief blijven en nieuwe mensen ontmoeten.
Mijn doel is om zowel jongeren als senioren samen te brengen en hen te stimuleren om in beweging te blijven. Hoe mooi zou het zijn als deze groepen elkaar ook weten te vinden? Samen werken we aan een vitaler én socialer Huizen!
Wil je meedoen of meer weten? Neem gerust contact op!