ABC zwemles voor jong en oud

Op zoek naar zwemles? Kies voor zwembad Octopus! Wij geven met veel enthousiasme zwemles ABC aan alle kinderen vanaf 4 jaar en aan volwassenen!

Zwemles ABC (reguliere zwemles):

Op alle dagen van de week (behalve zondag) geven wij zwemles. 1x per week, 60 minuten. De lestijden zijn als volgt: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag: 15:00-16:00, 16:00-17:00 en van 17:00-18:00. Op woensdag van 14:30-15:30, 15:30-16:30 en van 16:30-17:30. Op zaterdag van 10:00-11:00, 11:00-12:00, 12:00-13:00, 14:00-15:00 en van 14:00-15:00.

  • je koopt een lespakket (voor de reguliere zwemles) met diplomagarantie voor het A/B-diploma. Bij inschrijving betaal je het eerste deel van het zwemlespakket: de aanbetaling en krijg je de zwempas en de algemene voorwaarden mee
  • een nieuw regulier zwemlespakket voor het A- en B diploma kost dit jaar  € 920,00. Dit bedrag bestaat uit het eerste deel van het zwemlespakket (de aanbetaling) van € 40,00 en vanaf de eerste zwemles: 10 termijnen van € 88,00. Voor de reeds lopende lespakketten zijn de voorwaarden ongewijzigd
  • 1x per maand een infodag/betaaldag. Op infodag kun je als ouder/verzorger de zwemles langs de kant van het zwembad kijken en evt. overleggen met de lesgever van je kind
  • vanaf het moment dat je kind op de wachtlijst staat tot aan het afzwemmen B diploma mag hij/zij gratis vrijzwemmen bij alle SRO zwembaden op vertoon van een geldige leskaart
  • na iedere fase krijgt je kind een onderdeel van Octi mee. Octi is een drijfoctopus in puzzelvorm, die je kind op deze manier vol puzzelt. Na het behalen van het B-diploma is Octi compleet.

Is je kind 3 jaar? Schrijf dan nu in voor zwemles!

Lespakketten

Het lespakket A/B mag je in 10 maandelijkse termijnen betalen; waarbij je elke maand minimaal 1 termijn voldoet. Als het lespakket voldaan is komen er dus voor de reguliere zwemles geen kosten meer bij, mits je kind 90% van de lessen aanwezig is geweest.

 

Heeft je kind zijn/haar A en B diploma gehaald en wil je door voor het C-diploma? Dat kan met lespakket C-diploma. Wij bieden het C-diploma aan in de vorm van  een “vakantiecursus”. Er is geen wachtlijst meer voor het C-diploma, maar vlak voor een vakantie kun je een plek reserveren via onze website.

Zwemles voor volwassenen: voor iedereen vanaf 18 jaar

  • de lessen zijn 45 minuten per week en worden gegeven in het extra verwarmde doelgroepenbad
  • wij leiden op tot het A/B diploma, vrijzwemmen in een lesgroep voor zwemles kan niet
  • instromen kan op alle niveaus: of je nu een beginner met angst bent of al een beetje verder gevorderd bent
  • de lesgroepen zijn bewust klein zodat er veel persoonlijke aandacht is
  • zwemles op maandagavond vanaf 18:00 uur, op woensdagavond vanaf 19:00 uur en op donderdagavond (alleen dames)
  • Je koopt een leskaart voor 5 zwemlessen (€ 40,30). De leskaart is 7 weken geldig

Schrijf nu in voor zwemles volwassenen!

Waarom kies je voor Octopus:

  • al onze zwemlessen leiden op tot het Nationaal Zwem-ABC van de NRZ
  • je kunt altijd de zwemles zien vanaf de tribune of horeca
  • vaste groepen met een vaste, gediplomeerde, lesgever
  • op iedere dag (behalve zondag) is er zwemles.

 

 

Contactformulier (bij dringende vragen neemt u telefonisch contact op)

Het reserveren van een proefles is niet mogelijk op deze manier. Hiervoor kijkt u op de aanbodpagina of bij Tijden en Tarieven.

"*" geeft vereiste velden aan

* - verplichte velden

Locatiegegevens

Bavoortseweg 9
3833 BM Leusden

033 - 494 30 43